Oferta kursów

Lekcje online przez Skype

Zajęcia prowadzone za pośrednictwem Skype lub Messengera, realizowane na podstawie spersonalizowanego planu, ustalanego na pierwszych zajęciach. Dzięki możliwości udostępnienia ekranu, możemy korzystać z szerokiej gamy zasobów językowych, komentować nowości z interesujących Cię dziedzin i doskonalić wszystkie sprawności językowe. Oferta obejmuje konwersacje, lekcje języka ogólnego, biznesowego i specjalistycznego (m. in. finanse, logistyka i wojskowość) oraz przygotowanie do matur i egzaminów (FCE, CAE i inne)

General English

Jest to najpopularniejszy z dostępnych kursów języka angielskiego. Głównym założeniem lekcji języka ogólnego jest rozwinięcie wszystkich kompetencji językowych: czytania, pisania, słuchania i mówienia. Zapisując się na tego rodzaju zajęcia z czasem nauczysz się porozumiewać we wszystkich sytuacjach związanych z życiem codziennym. Kurs General English kierowany jest także do uczniów, którzy potrzebują pomocy w opanowaniu materiału ze szkoły oraz do osób planujących wyjazd za granicę.

Nauka języka angielskiego przez Skype
Business English przez Skype

Business English

Na zajęciach z języka biznesowego poszerzysz słownictwo z zakresu świata finansów, ekonomii, zarządzania, handlu i prawa, a także przygotujesz się Cię do zadań związanych z wykorzystaniem j. angielskiego w działalności zawodowej. Nauczysz się także prowadzić korespondencję oraz rozmowy telefoniczne, szczególnie na tematy związane z profilem Twojej firmy lub przygotujesz się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Don't miss out!
Darmowy poradnik

Zapisz się na Newsletter i pobierz ebook, który pomoże Ci tworzyć płynne wypowiedzi w j. angielskim.

Invalid email address

English for exams

Ten rodzaj kursu zalecany jest tym wszystkim, które przygotowują się do egzaminów potwierdzających znajomość języka angielskiego, zarówno tych organizowanych przez szkoły publiczne (np. matura), jak i rozpoznawalnych na całym świecie egzaminów Cambridge, takich jak FCE, CAE. Oferta obejmuje również egzaminy STANAG zdawanych przez żołnierzy zawodowych.

Egzaminy matury angielski przez Skype

Z lekcji korzystamy od listopada ubiegłego roku. Jestesmy bardzo zadowoleni. Na pana Krystiana możemy zawsze liczyc. Doskonale tłumaczy kazda watpliwosc gramatyczna. I ma duuuuzo cierpliwości 😉 polecamy w 100%.

— Katarzyna

Follow by Email